Obecné informace, copyright, atd.

Na serveru RUSTINA.cz je hlavním nabízeným produktem naše vlastní RFK 3000 (ruské fonetické klávesnice) pro systémy Microsoft Windows. Snažíme se však budovat server s komplexní podporou ruského jazyka. Kromě RFK nabízíme další jazykový software jako jsou korekční nástroje Proofing Tools od firmy Microsoft, překladové slovníky nebo výukový software. V nabídce také nechybí hardwarové produkty jako jsou ruské klávesnice, polepky na klávesnice nebo ruský psací stroj. Nabídku produktů uzavírá oblast "literatura", které jsme díky stále se rozšiřující nabídce zřídili zvláštní oddělení. Kromě nabídky produktů, které lze na serveru také objednat na základě zveřejněných cen, nabízíme služby: provozujeme databázi překladatelů a tlumočníků ruského a ukrajinského jazyka a nabízíme překlady a tlumočení.

Právní doložky
Informace uvedené na WWW stránkách prezentace RUSTINA.cz podléhají změnám a nemusí přesně odpovídat skutečnosti. Provozovatelé serveru RUSTINA.cz na internetové adrese http://www.rustina.cz nenesou žádnou odpovědnost, ať už vyslovenou nebo předpokládanou, za následky způsobené užitím informací zde uvedených.

Obsah serveru RUSTINA.cz
Na WWW stránkách prezentace RUSTINA.cz jsou použity obrázky dialogových oken z operačních systémů Microsoft Windows, balíku programu Microsoft Office, překladového slovníku LangSoft PC Translator a výukového programu LangSoft Language Teacher. Použití textu, grafiky, rozložení prvků a skriptů, užitých na stránkách virtuálního serveru www.rustina.cz, podléhá schválení majitelem Martinem Veselým, s výjimkou kódu, převzatého z veřejných zdrojů. Server je fyzicky provozován společností PIPNI s.r.o. Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Internet Explorer a pro obrazovky s rozlišením 1024x768.

Ochranné známky
Na WWW stránkách prezentace RUSTINA.cz jsou užity registrované obchodní názvy: Microsoft®, Windows® a Office® jsou chráněné obchodní značky společnosti Microsoft Corporation (http://www.microsoft.com).

Fakturační údaje:
Martin Veselý, Kolébka 1878, 664 34 Kuřim, Česká republika
IČ: 642 78 450, DIČ: CZ7703303927

Registrace dodavatele pro veřejnou správu
Ministerstvo informatiky České republiky zajišťuje, v zájmu efektivního vynakládání finančních prostředků na informační a komunikační technologie a na základě usnesení vlády České republiky ze dne 26. června 2004 č. 683 o opatřeních ke koordinovanému vynakládání finančních prostředků, od 1. září 2002 provoz elektronických tržišť pro subjekty veřejné správy. Společnost RUSTINA.cz je pro účely obchodování se subjekty veřejné správy zaregistrována na následujících oficiálních e-tržištích:

RIDEA distribution s.r.o. - e-tržiště pro veřejnou správu  B2B Centrum - e-tržiště pro veřejnou správu

Napsali o nás...
V soutěži "Zlatá zmije", soutěž o nejkvalitnější/nejzajímavější stránku na českém Intenetu, jsme se umístili na prvním místě za měsíc září v roce 1999. Soutěž vyhlásila společnost M.I.A. a.s., u příležitosti konání Prague Internet World '98. Od této doby smíme umístit na naše WWW stránky následující ikonku:
Zlatá zmije

O předchůdci stránek RUSTINA.cz napsal neplacenou upoutávku Ondřej Neff do měsíčníku Softwarové noviny číslo 03/1997. Do informačního bloku PC WORLD číslo 04/1998 redakce zařadila tip pro ruskou klávesnici pro Windows 95, kde se objevil i obrázek našich WWW stránek. V časopise CHIP číslo 04/2001 vyšla recenze produktu Ruská fonetická klávesnice verze 4.0, kterou napsal pan Štefan Stieranka a doplnil několika obrázky včetně zobrazení našich WWW stránek. Přílohou časopisu CHIP číslo 09/2001 vyšel CD-ROM kde byla (mimo jiné) offline prezentace našich WWW stránek. Opět v časopise CHIP číslo 05/2002 vyšla recenze produktu Ruská fonetická klávesnice verze 7.0. Recenzi připravil pan RNDr. Karel Vašíček.