SLOVNÍKY

Ať už jste překladatel, obchodní zástupce komunikující se státy bývalého Sovětského svazu, učitel ruštiny nebo student, ve spoustě případů potřebujete ke své práci kvalitní slovník, popř. slovníky. Do naší nabídky se budeme snažit vybírat ty nejkvalitnější a nejmodernější slovníky českého trhu.

V současnosti vám nabízíme následující slovníky od nakladatelství LEDA: Rusko-český a česko-ruský slovník, Rusko-český slovník, Velký česko-ruský slovník, Velký česko-ruský slovník - elektronická verze pro PC, Praktický slovník rusko-český a česko-ruský a od nakladetalství LINDE Česko-ruský slovník nové a problémové ruštiny [1. svazek] a Česko-ruský slovník nové a problémové ruštiny [2. svazek]. .

Naše společnost však spolupracuje s různými nakladatelstvími individuálně, takže jsme schopni Vám dodat jakýkoliv slovník na Vaše přání. Směřujte tedy, prosím, Vaše požadavky na adresu info@rustina.cz. Myslíte-li si, že v naší nabídce by neměla chybět nejaká kniha zabývající se ruským jazykem, napište nám tip na stejnou adresu.